קורס הכנה ללידה פרטי

בקורס הפרטי להכנה ללידה – בשיטת אמית לידה, תלמדי את שיטת אמית, ובנוסף את כל הידע הדרוש לך ולבן זוגך לעבור את הלידה ואת הימים הראשונים אחריה. הקורס מועבר בשפות עברית ואנגלית בשני מפגשים. במפגש הראשון נלמד את שיטת אמית ובמפגש השני נלמד אודות הלידה ואחריה.

אני נשאלת רבות, על חשיבות ההשתתפות בקורס הכנה ללידה. השתתפות בקורס הכנה ללידה מאפשרת לכם, ההורים לעתיד, לשמוע את המידע מ"יד ראשונה", בצורה אובייקטיבית ואינפורמטיבית, ולא מסיפורים של חברים ומשפחה. כך תוכלו להתכונן ללידה שלכם בצורה המתאימה לכם ביותר.

אייעץ לכם מנסיוני הרב כדולה המלווה בכל חדרי הלידה של בתי החולים באיזור מרכז הארץ. נסקור יחד את האפשרויות השונות שבתי החולים מציעים, ואסייע בבחירת מקום הלידה. תקבלו מידע מלא לגבי שלבי הלידה ומתי כדאי לצאת אל בית החולים, הנהלים השגורים בבתי החולים, ומושגים רפואיים מחדר הלידה. כך, תוכלו להבין ולבחור את הדרך הטובה והמתאימה לכם יחד עם הצוות בזמן הלידה.

בקורס ההכנה ללידה נעבור על כל סוגי שיכוך הכאב בלידה – שיטת אמית בלידה טבעית, שימוש במים (מקלחת או אמבטיה) ומשככי כאבים תרופתיים (אפידורל, טשטוש וגז צחוק). נדון גם בדרכים הטובות ביותר להימנע מהחסרונות שלהם.

נושאים חשובים נוספים שיילמדו בקורס הם: חשיבות המלווה בחדר הלידה, הכנת תוכנית לידה אפקטיבית, תקשורת חיובית עם צוות בית החולים, זוגיות במהלך ההריון הלידה ואחריה, תקופת פוסט-פארטום (אחרי הלידה) של האם – ואתן לך טיפים חשובים להתאוששות קלה מהלידה.

התינוק אחרי הלידה – טיפול בתינוקיה או ביות מלא בבית החולים (אפס הפרדה), חיסונים, טיפול ראשוני בבית.​

מהי שיטת אמית לידה?

שיטת אמית לידה פותחה מתוך הבנה מלאה של תהליך הלידה מבחינה אנטומית, פסיולוגית ורגשית, ומהם הצרכים של האישה בזמן הצירים והלידה. השיטה מדוייקת ובטוחה, ואפשר ליישם את התרגילים בבית, במכונית, במיון של חדר הלידה ואף על מיטת הלידה בשילוב עם אפידורל.

אלפי נשים ילדו בעזרת שיטת אמית לידה לידות טובות.

ההבדל לבין שיטת אמית לידה לבין שיטות לידה אחרות הוא שהשיטות האחרות מלמדות לעבוד על הרפייה בזמן הציר וכך בעצם הלידה מתקדמת בצורה פאסיבית. בשיטת אמית לידה, כל ציר הוא הזדמנות בשבילך לעבוד עם הגוף שלך על מנת להקל על הכאבים, לקדם ולזרז את הלידה בו זמנית בצורה אקטיבית. שיטת אמית לידה נותנת לך כלי שמאפשר לך להפיק מהגוף שלך את המרב והמיטב, תוך כדי השארות בשליטה ובמיקוד.

בין הצירים מתרגלים הרפייה מונחית אשר תורמת להעלאת הורמון האוקסיטוצין, שהוא ההורמון שיוצר את הצירים, וכך הצירים שבאים בעקבות ההרפייה הם צירים יעילים וטובים יותר.

הקורס נערך באווירה נעימה ותומכת, תקבלו בו הרבה ידע, וכלים מעשיים ללידה ואחריה.

במהלך הקורס וגם אחריו אתמוך ואלווה אתכם, אהיה זמינה טלפונית עבורכם ואשמח לשמור על קשר ולייעץ גם בתום הקורס כל עוד תזדקקו לעזרתי.

מבנה הקורס

שני מפגשים של שעתיים וחצי כל אחד

מתי לקבוע?

מומלץ להרשם לקורס בשבוע 30 והלאה

המלצות